Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie O nas
Zobacz:

O nas

Budownictwo w zbliżeniu!


Portal budoskop.pl powstał z potrzeby skupienia w jednym miejscu oferty materiałowej producentów i dostawców z sektora budowlanego.


Właścicielem portalu budoskop.pl jest znane na polskim rynku budowlanym Wydawnictwo Info-Inwest Sp. z o.o. (www.infoinwest.pl).*


Portal budoskop.pl, jak sama nazwa wskazuje, to budownictwo w zbliżeniu. Prezentowane w nim profile firm, z ich rozwiązaniami technologicznymi i produktowymi, mają pomóc w znalezieniu odpowiednich materiałów na każdym etapie budowy, remontu czy modernizacji obiektu.


Zdajemy sobie sprawę, że informacje o materiałach budowlanych bardzo często wyszukiwane są przy wykorzystaniu źródeł generujących chaos i błędne informacje, odpowiedzią na to ma być przejrzysta struktura portalu budoskop.pl.


Tworzymy portal, w którym użytkownicy mogą wygodnie i szybko znaleźć to, czego potrzebują. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z portalu budoskop.pl było wysoce intuicyjne, a zawarte tam informacje o ofertach i produktach firm budowlanych jak najbardziej przydatne.  


(*) Wydawnictwo Info-Inwest zajmuje się monitoringiem polskiego rynku budowlanego. Korzystając z szerokich kontaktów z branżą projektową, inwestorami zarówno prywatnymi i publicznymi oraz wykonawcami, tworzy przejrzyste, autoryzowane zestawy informacji o projektowanych i realizowanych inwestycjach na terenie całego kraju. Info-Inwest zajmuje się również przygotowywaniem i prowadzeniem cieszących się dużą popularnością spotkań i seminariów dla architektów, projektantów oraz całego środowiska budowlanego.


Redakcja budoskop.pl

Copyright 2021. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito