Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Rusza II edycja konkursu „OdNOWA z Polbruk”
Zobacz:

Aktualności

Rusza II edycja konkursu „OdNOWA z Polbruk”

05-05-2022

Polbruk SA po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie „odNOWA z Polbruk”. Konkurs jest skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy w tym sezonie planują aranżację przestrzeni wokół swojego domu np. budowę ogrodzenia, nawierzchni na terenie posesji, tarasu czy elementów małej architektury ogrodowej.


Zasady konkursu są proste, aby wziąć w nim udział należy zakupić i wykorzystać w aranżacji wybrane produkty marki Polbruk, a następnie wykonać zdjęcia przed i po aranżacji, Zgłoszenia, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, należy przesłać wraz z dowodem zakupu i zdjęciami poprzez stronę konkursową.


Rusza II edycja konkursu „OdNOWA z Polbruk” zdj. 1

fot. Polbruk


Konkurs „odNOWA z Polbruk” trwa do 30.09.2022 r. Na uczestników konkursu czeka aż 100 atrakcyjnych nagród! Nagroda główna to zwrot kosztu zakupu produktów Polbruk wykorzystanych w aranżacji przestrzeni. Oprócz nagrody głównej do wygrania są nowoczesne i funkcjonalne ogrodowe roboty koszące Gardena, zestawy narzędzi ogrodowych Fiskars, stylowe lampy ogrodowe Cumulus Nowodvorski Lighting oraz wygodne drewniane leżaki ogrodowe. Zwycięzców konkursu wyłoni Komisja Konkursowa, Laureaci zostaną poinformowani o wygranej do 18 października br.


Szczegółowy regulamin, lista produktów biorących udział w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://polbruk.pl/pl/konkurs-od-nowa


Aranżując przestrzeń, uczestnicy konkursu mogą skorzystać również z usługi projektowej. Projektanci Polbruk chętnie pomogą w przygotowaniu dopasowanego do indywidulanych potrzeb, kompleksowego projektu aranżacji otoczenia wokół posesji. Więcej informacji na temat usługi projektowej znajduje się pod linkiem: https://polbruk.pl/pl/usluga-projektowa


Zakupu produktów można dokonać w hurtowniach ogólnobudowlanych z listy oficjalnych partnerów handlowych, dostępnej na stronie www.polbruk.pl!

Rusza II edycja konkursu „OdNOWA z Polbruk” zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2021. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito