Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Lindab Ultra BT™ - Premiery Lindab 2021
Zobacz:

Aktualności

Lindab Ultra BT™ - Premiery Lindab 2021

16-12-2021

Lindab przedstawił ostatnią w tym roku nowość produktową, która kończy roczny cykl „Premiery Lindab 2021". Dwunastym premierowym produktem w 2021 roku jest uniwersalny system Lindab Ultra BT, który może zrewolucjonizować podejście do sterowania systemem wentylacyjnym i zdecydowanie poprawić komfort wewnętrzny w pomieszczeniach.


Ultra BT™ uniwersalny sposób sterowania wentylacją


Z pomocą Ultra BT™ można kontrolować system wentylacyjny w pomieszczeniu, a w szczególności można w łatwy sposób monitorować poziom CO2, przepływ powietrza, wilgotność oraz temperaturę. W skład systemu wchodzą zaledwie trzy elementy:Lindab Ultra BT™ - Premiery Lindab 2021 zdj. 1Lindab Ultra BT™ - Premiery Lindab 2021 zdj. 2

fot. Lindab


Bezprzewodowa i bezproblemowa instalacja


Kontrola systemu wentylacyjnego za pomocą systemu Ultra BT™ może być wdrożona w każdym pomieszczeniu, a jego instalacja odbywa się bezprzewodowo i bez czasochłonnych i kosztownych remontów. Regulator Lindab UltraLink® montowany jest w istniejących kanałach wentylacyjnych a czujniki rozmieszczane są na ścianach. Wszystko jest połączone bezprzewodowo za pomocą Bluetooth i sterowane z poziomu aplikacji OneLink™, którą pobiera się na telefon. W aplikacji można ustawić swoje preferowane ustawienia dla komfortu wewnętrznego, jaki ma panować w pomieszczeniu i... to wszystko. Montaż zakończony.

Lindab Ultra BT™ - Premiery Lindab 2021 zdj. 3
Lindab Ultra BT™ - Premiery Lindab 2021 zdj. 4
lista aktualności

Copyright 2021. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito