Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom
Zobacz:

Aktualności

Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom

28-09-2021

Wyobraź sobie sytuację idealną: budujesz lub remontujesz dom, a potrzebne do zrealizowania tej inwestycji: system fotowoltaicznym zintegrowany z pokryciem dachowym, system rynnowy, system wentylacyjny (rekuperacyjny) i klimatyzacyjny a także system grzewczy znajdujesz w ofercie jednego producenta i dystrybutora, który dodatkowo zapewnia usługę montażu tych rozwiązań.


W odpowiedzi na wzrost zainteresowania energooszczędnymi rozwiązaniami dla budownictwa jednorodzinnego, firma Lindab uruchomiła nową usługę o nazwie „Dom w ekoklimacie”.


Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom zdj. 1

fot. Lindab


Inwestorzy indywidualni nie muszą już samodzielnie poszukiwać różnych rozwiązań do domu ani zlecać ich wykonania oddzielnym ekipom wykonawczym. Wszystkie systemy: od pokrycia dachowego, systemu fotowoltaicznego, przez system rekuperacji i klimatyzacji, system centralnego ogrzewania oparty na pompach ciepła, aż po przydomową stację ładowania samochodów elektrycznych można teraz zamówić wraz z montażem w jednym miejscu. „Dom w ekoklimacie” to kompleksowa oferta energooszczędnych rozwiązań oraz ich realizacja skierowana do inwestorów indywidualnych planujących budowę lub remontujących już istniejący budynek mieszkalny.


Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom zdj. 2

fot. Lindab


Główną zaletą usługi „Dom w ekoklimacie” jest dostęp do najnowszych technologii i wysokiej jakości rozwiązań dla budownictwa oferowanych przez Lindab połączonych z know-how sprawdzonych i rzetelnych ekip wykonawczych. Inwestor zyskuje oszczędność czasu, rozwiązania dostosowane do potrzeb, montaż instalacji „pod klucz” oraz opiekę posprzedażową i pełną obsługę gwarancyjną.


Powierz swój dom profesjonalistom - zapytaj o „Dom w ekoklimacie


Więcej informacji na: www.eko-lindab.pl

Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom zdj. 3
Energooszczędne rozwiązania dla budujących dom zdj. 4
lista aktualności

Copyright 2021. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito