Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Akademia Lindab zaprasza na szkolenie
Zobacz:

Aktualności

Akademia Lindab zaprasza na szkolenie

10-06-2021

Szkolenie „Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów Mistral i TCL" odbędzie się w dniu 17 czerwca 2021 r. w Wieruchowie.


Wszystkich instalatorów i dystrybutorów, a także osoby zainteresowane montażem urządzeń klimatyzacyjnych zapraszamy do udziału w specjalnym szkoleniu praktycznym z montażu i serwisu klimatyzatorów marek będących w ofercie Lindab: Mistral i TCL.


Akademia Lindab zaprasza na szkolenie zdj. 1

fot. Lindab


"Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów Mistral i TCL" to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby otrzymać kompendium wiedzy z zakresu instalacji i serwisu klimatyzatorów. Podczas szkolenia, prowadzonego przez doświadczonego eksperta, uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia do wymiarów i typu pomieszczenia, w którym ma być zastosowane oraz poznają podstawowe czynności związane z montażem.


Termin szkolenia: 17 czerwca 2021 r., godzina 9:00.

Miejsce szkolenia: Lindab Sp. z o.o., ul. Sochaczewska 144, Wieruchów.


Szkolenie zostanie przeprowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami.


PROMOCJA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA:

przy zakupie dowolnych urządzeń klimatyzacyjnych z oferty Lindab - dodatkowy rabat w wysokości 250 PLN brutto. Oferta ważna tylko w dniu szkolenia na jedno zamówienie.


Więcej informacji, formularz rejestracji oraz regulamin szkolenia dostępne są na stronie Akademii Lindab: www.szkolenia-lindab.pl/praktyczny-montaz-i-serwis-klimatyzatorow-mistral-i-tcl.html


Ilość miejsc ograniczona!

Akademia Lindab zaprasza na szkolenie zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito