Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET
Zobacz:

Aktualności

Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET

21-05-2021

- To jest ten kierunek, który bardzo bym chciał, żeby w całym naszym kraju był realizowany - mówił o firmie BRUK-BET Prezydent RP Andrzej Duda podczas wizyty w tarnowskich zakładach produkcyjnych Spółki.


Prezydent podkreślał innowacyjność, wysoką jakość produkcji i estetykę wykonania produktów oferowanych przez Spółkę z 37-letnim doświadczeniem. - To pokazuje, że Polak potrafi i że można u nas robić rzeczy na absolutnie nie tylko europejskim poziomie, ale śmiało mogę powiedzieć - światowym poziomie - komentował działalność BRUK-BET-u prezydent Andrzej Duda. - Dziękuję za to piękne wpisywanie się w rozwój Rzeczpospolitej - dodał zwracając się do Prezesa Spółki - Krzysztofa Witkowskiego.


Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 1

fot. Bruk-Bet


- Bruk-Bet to firma rodzinna z polskim kapitałem. Mocną stroną Bruk-Betu jest inwestowanie w nowoczesne technologie i innowacyjne produkty - zaznaczył Prezydent RP.


Wizyta rozpoczęła się w miejscu budowy najnowszej linii Rekers, gdzie produkowane będą nawierzchnie betonowe. Prezydent zapoznał się również ze sposobem produkcji betonu komórkowego Termalica czy technologią FOTOLine związaną z nadrukiem cyfrowym na płytach betonowych. Po obejrzeniu hali produkcyjnej nowoczesnych systemów kanalizacyjnych Intrac prezydent Andrzej Duda przeszedł do miejsca produkcji modułów Bruk-Bet Fotowoltaika.


- To nie tylko produkcja betonu, ale także produkcja bardzo nowoczesna, na wskroś odpowiadająca wymogom współczesności - mówił Andrzej Duda. - Dzisiaj, kiedy mówimy o ochronie klimatu, o źródłach energii odnawialnej śmiało można mówić, że Bruk-Bet Fotowoltaika wpisuje się doskonale w ten trend rozwojowy - podkreślał Prezydent RP.


- Od ponad 10 lat jesteśmy obecni na rynku fotowoltaicznym oferując moduły najwyższej jakości. Uczestniczyliśmy w rozwoju sektora energetyki odnawialnej. W tym momencie powiększamy nasze zdolności produkcyjne oraz sprawność oferowanych produktów. Z końcem czerwca planujemy uruchomienie linii produkującej moduły fotowoltaiczne Perfect Edge - mówi Edyta Witkowska-Grześkiewicz, pełnomocnik Zarządu ds. fotowoltaiki.


Spółka BRUK-BET to nie tylko produkcja związana z nowoczesnym domem i otoczeniem, ale także działalność społeczna czy szkoleniowa. - To współtworzenie lokalnego rozwoju za co jestem ogromnie wdzięczny - mówił Prezydent Andrzej Duda wymieniając między innymi Klub Piłkarski Termalica, teatr w Niecieczy czy wspieranie działalności placówek oświatowych.


Historia spółki BRUK-BET sięga roku 1984, kiedy rozpoczęła się działalność Zakładów Wyrobów Betonowych - Krzysztof Witkowski. W tym momencie BRUK-BET posiada 17 zakładów produkcyjnych w Polsce i 37 linii produkcyjnych, a w skład Spółki wchodzą Bruk-Bet Prestige&Design, Termalica, Intrac oraz Bruk-Bet Fotowoltaika. Do grupy należy także spółka Bruk-Bet PV - polski dystrybutor urządzeń dla fotowoltaiki.

Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 2
Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 3
Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 4
Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 5
Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 6
Prezydent Andrzej Duda pod wrażeniem osiągnięć polskiej spółki BRUK-BET zdj. 7
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito