Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie
Zobacz:

Aktualności

Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie

20-10-2020

Każdy kto budował dom wie, że roboty ziemne są najmniej lubianą czynnością podczas stawiania obiektu budowlanego. Aby skrócić ten okres, chcielibyśmy Państwu zaproponować nasz innowacyjny system układania szalunków do ław i stóp fundamentowych.


System został wymyślony w Finlandii około 20 lat temu, a od czterech lat znajduje w naszym kraju coraz większe grono zwolenników. Pierwsze szalunki tracone Tassu zostały sprowadzone do Polski w 2016 roku, a już w następnym roku została w naszym kraju uruchomiona ich produkcja. Zakład produkcyjny firmy Lammi-Fundament Sp. z o.o. znajduje się w Dąbrowie Górniczej, dzięki czemu nasze szalunki są dostępne w każdej ilości i czasie.


Nasze produkty


Szalunki ław fundamentowych, to nowoczesne rozwiązanie dla budownictwa. Wszystkie prefabrykowane elementy mają długość 5 metrów dzięki czemu montaż ław fundamentowych jest niezwykle szybki. Dzięki niedużej wadze, około 20 kg, załadunek, rozładunek i przenoszenie poszczególnych modułów nie stanowi problemu. Prace są łatwe, nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji. Każdy może montować nasz system! W ciągu kilku godzin można wykonać solidne ławy fundamentowe budynku. Dostępne szerokości szalunków: 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 i 1000 [mm] i wysokości: 200, 300, 400, 500 [mm].


Szalunki stóp fundamentach dostarczane są do klienta w postaci gotowych do zalania prostokątnych form o określonych wymiarach. Prace montażowe polegają na ustawieniu szalunku, dodaniu odpowiedniego zbrojenia i zalaniu mieszanką betonową. Dostępne szerokości: 200 – 2000 [mm] w dowolnej konfiguracji i wysokości: 300, 400, 500 [mm]. 

Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 1Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 2

fot. Lammi-Fundament


Montaż ławy fundamentowej


Każdy dostarczony na budowę element ma długość 5 metrów. Dzięki odpowiedniemu wycięciu i złożeniu poszczególnych elementów, możemy uzyskać każdy kształt ław fundamentowych i wykorzystać optymalnie materiał. Po zmontowaniu szalunków można do nich w łatwy sposób włożyć potrzebne zbrojenie. Teraz można rozpocząć zalewanie mieszanką betonową. Podczas zalewania można wibrować beton. Instrukcji montażu TASSU do pobrania na naszej stronie. Szalowanie za pomocą TASSU nie wymaga specjalnych kwalifikacji. System przeznaczony jest dla profesjonalistów i budujących systemem gospodarczym. Aby pracować na naszych szalunkach potrzebujesz tylko nożyce do cięcia drutu, klucz zbrojarski, drut wiązkowy i nóż.


Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 3Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 4

fot. Lammi-Fundament


Jak zamówić lub wycenić nasze szalunki?


Nic prostszego. Wystarczy skontaktować się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży i przesłać do nas projekt ławy fundamentowej. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni szalunek, wyliczymy niezbędną do jej wykonania ilość i złożymy ofertę cenową. Nigdy nie zostawimy Cię samego jeżeli jeszcze nie pracowałeś na naszym systemie. Przy pierwszej instalacji przyjedziemy na budowę i zrobimy szkolenie. Pokażemy jak szybko robić narożniki i łączenia tak, żeby praca na naszych szalunkach była dla Ciebie szybka i przyjemna. Standardowy dom jednorodzinny, z pomocą dwóch pracowników, powinniśmy zaszalować w czasie od 2 do 3 godzin. Spróbuj raz, a już nigdy nie będziesz szalował w tradycyjny sposób.


Dnia 26 października ogłaszamy jednomiesięczną jesienną promocję, co 7 szalunek dostaniesz za 1PLN


Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 5


Po więcej informacji zapraszamy do profilu Lammi-Fundament w portalu budoskop.pl

Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 6
Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 7
Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 8
Szalunki fundamentowe – z Lammi-Fundament szybko, łatwo i wygodnie zdj. 9
lista aktualności

Copyright 2021. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito